Pierwsze, z cyklu czterech planowanych w tym roku warsztatów diabetologicznych, dla 30 pielęgniarek i położnych z terenu województwa wielkopolskiego, odbędą się 15 maja 2015 roku.     

Tematyka wykładów i warsztatów: 
1.      Glukometr – wsparcie, przymus – realia a standardy – spojrzenie pacjenta z cukrzycą typu 2 z edukatorem ds. diabetologii. 
2.      Pomiar poziomu glikemii na glukometrze - wartość terapeutyczna instrumentów pomiarowych (precyzja, wiarygodność) – warsztaty. 
3.      Samokontrola wśród słodziaków, tych dużych i małych, w praktyce zespołu terapeutycznego  – diabetolog. 
4.      Jak edukować osobę z cukrzycą, która nie przestrzega zaleceń? – warsztaty - pacjent – edukator ds. diabetologii. 
5.      Program edukacyjny dla pielęgniarek i położnych „Nasza technologia jest Twoją przyszłością” – zakończony projektem badawczym – II etap - zaproszony gość.   

Osoby zainteresowane tematyką warsztatów z innych województw prosimy o kontakt na emaila: sekretariat@sed-edu.pl z dopiskiem „Zamieńmy słowa w czyny”.

Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej wraz z Porozumieniem Pracodawców Ochrony Zdrowia oraz firmą HAND – PROD w ramach projektu „Zamieńmy słowa 
 w czyny” rozpocznie warsztaty diabetologiczne, których celem jest zdobycie przez uczestników wiedzy na temat innowacyjnych metod edukacji diabetologicznej oraz sposobów jej praktycznego zastosowania w pracy z pacjentami z cukrzycą i ich rodzinami.

„Zamieńmy słowa w czyny” – ogólnopolskie warsztaty diabetologiczne

 

 

 

Facebook

 

 

 

sklep

 

 

 

Diabetes

care

Diabetes

care

HAND-PROD Sp. z o.o.

ul. Tetmajera 79
31-352 Kraków
Tel.: +48 12 345 01 89
Infolinia.: 800 401 061
kontakt@hand-prod.com.pl

NIP: 5220101622
REGON: 008051155
KRS: 0000155651

 

 

 

Copyright © 2017 : Krawnet

Wpółpracujemy z:

 

 

 

 

 

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Hand-Prod Diagnostyka